לחיפוש מתקדם »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

טיסנים למכירה

המון אתרים באינטרנט מציבים טיסנים למכירה, אם אתרים שקיימות להם בעצם גם חנויות ופשוט נתנו עוד אפשרות לקנייה, ואם אתרים של יד שנייה. טיסנים למכירה מוצעים גם בחנויות טיסנים שונות ברחבי הארץ, ניתן לברר ולרכוש טיסנים למכירה שמתאימים לנו, מבחינת יכולות, מבחינת ידע, מבחינת ניסיון עם טיסנים.

ישנם טיסני צעצוע, ישנם טיסנים מקצועיים, טיסני חשמל טיסני דלק, ועוד סוגים רבים ומפורטים של טיסנים. המון אנשים נוטים לרכוש טיסנים על שלט, בגלל נוחיותם ובגלל איכותם במעופם. כשאנחנו רואים טיסנים למכירה באתרי יד שנייה, יש לבדוק היטב לפני הקנייה במה מדובר, ומה מצב הטיסן וכשמדובר בטיסנים מחנויות או אתרי החנויות יש לבדוק גם כן באיזה טיסנים מדובר, לפעמים עדיף להגיע לחנות, במיוחד כשחדשים בתחום ולא מבינים בו הרבה. 

טיסנים למכירה, קיימים בסוגים שונים, גדלים שונים, צורות וצבעים, איכויות שונות, באתרים ובחנויות. באתרי יד שניה לרוב מפרסמים אנשים שנהגו להטיס אותם והתפתחו הלאה, או בתחביב חדש, או ברמה שונה מבחינת טיסנים בעצמם. טיסנים למכירה בחנויות יכולים להגיע גם עם הדרכה לגבי הטסת טיסנים על ידי מדריך אישי. ישנם טיסנים למכירה מסוג כמו מסוק וכד', לא בהכרח רק סוגי מטוסים בתחום טיסנים למכירה.

בתחום טיסנים למכירה ישנם מבצעים רבים, כמו טיסן עם שלט ומנוע במחיר של 1500 בערך. מחירי הטיסנים משתנים ממחיר נמוך מאוד למחיר גבוה ולא זול, תלוי בסוג הטיסן, באיכותו, ובמה מקבלים איתו ביחד בעסקה. 

טיסנים למכירה, קיימים בחנויות רבות ברחבי הארץ, אך לא בהכרח מוכרות רק טיסנים, מעבר לטיסנים ישנם גם מנועים, דלק ואביזרי דלק, ציפויים חומרים וכלים, מקלטים, מערכות רדיו, מכוניות, סירות, מסוקים, מחשבים וכו'.

טיסנים למכירה הם רק חלק מהחנויות, ישנם מוצרים רבים ואחרים בחנויות בהם נמצאים , מוצרים שקשורים לטיסנים בדרך עקיפה. ניתן לבקר בחנויות, להתעניין בטיסנים ובשאר המוצרים הקיימים בחנות, ואולי אפילו להתחיל להתמיד בתחביב חדש, לברר על  המוצעים למכירה ולקנות אחד, ולנסות אותו בשמי הארץ בזמן בו אנו שולטים על הטיסן על ידי השלט שבידינו והכפתורים בו.


פתח תקווה, זבלודוביץ' 5 קריית אלון (פג'ה)  | טל': 03-9033395/7  fly.dor@gmail.com
(שכונת קריית אלון נמצאת על כביש 40 בין צומת סגולה לצומת סירקין)

שעות הפעילות  : ימים
א'-ה'   16:00-19:00  9:00-14:00     
        יום ו'  9:00-14:00
גוגל +
מחירים מפתיעים למי שמגיע
וחנייה בשפע במשך כל שעות היום.

ט.ל.ח,                    התמונות להמחשה בלבד                      אין כפל מבצעים