לחיפוש מתקדם »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

מסוקים על שלט

מסוקים על שלט נמנים באותה קבוצה של תחביבי שלט רחוק, מכוניות על שלט רחוק, סירות, טיסנים וכד'. מסוקים על שלט הם חלומו של כל ילד, ילד מתבגר, ואפילו אדם בוגר אך ילד בנפשו. מסוקים על שלט מפתחים המון תכונות חיוביות אצל ילדים, ומשפרים את כישוריהם. המון הורים נוהגים לקנות לילדיהם מסוקים על שלט ומשחקים בהם ביחד איתם, גם כיוון שהם נהנים מזה בעצמם, וגם כדי לעשות משהו משותף ומהנה עם הילד. מסוקים על שלט נעים ומשתנים במחיריהם ועל כן, הכל תלוי במצב הכיס שלנו, ובגיל הילד מה מתאים לו יותר ומה מתאים לו פחות.


מסוקים על שלט ניתן להשיג בחנויות מיחשוב וחנויות לתחביבי שלט, באזורים שונים בארץ, רוב החנויות והאיכותיות שבהם או רבות המבחר נמצאות במרכז. מומלץ להתייעץ עם המוכרים בחנות שמומחים בתחום תחביבי השלט, הם יידעו להתאים לנו את הדגם הרצוי של מסוקים על שלט. מסוקים על שלט ניתן להטיס גם בבית, לא רק בחוץ, ואם אנו בוחרים להטיס אותם בחוץ, רצוי לעשות זאת ביום יפה, ללא הרבה רוח, ואפילו עדיף ללא רוח בכלל, היות והרוח מקשה על מסוקים על שלט, להיות יציבים, ויכולה להקשות עלינו בזמן הטסתם. בבית אין רוח ועל כן ניתן להטיס אותם בצורה רגועה ולשלוט על יציבותם שלא כמו בחוץ, זה אנחנו נגד הטבע.


מסוקים על שלט, יכולים להיות תחביב מהנה, ועם זאת יכולים להיות הקרש קפיצה לעשיית דבר מה עם כישורי ההטסה שלנו. לא פעם כשנסתובב בשטחים פתוחים, בפארקים, או איצטדיונים נראה אנשים מטיסים מסוקים על שלט או טיסנים, לפעמים אלו יהיו ילדים ולפעמים מבוגרים. מסוקים על שלט יתנו חווית הטסה שונה ויחידה במינה, הם שונים מהטסת , טיסנים יותר חזקים במקצת בזמן ההטסה, הם יותר יציבים ויכולים לשרוד רוח טיפה חזקה מהרגיל, בעוד  יתקשו לטוס כשרוח באוויר. מסוקים על שלט הפשוטים יותר שביניהם והפחות מקצועיים, מתאימים מאוד לילדים, ורק יפתחו אותם בדרך חיובית, הם יפתחו את הסקרנות, העצמאות, הרצון להצליח, האתגריות ועוד המון.

 

 


פתח תקווה, זבלודוביץ' 5 קריית אלון (פג'ה)  | טל': 03-9033395/7  fly.dor@gmail.com
(שכונת קריית אלון נמצאת על כביש 40 בין צומת סגולה לצומת סירקין)

שעות הפעילות  : ימים
א'-ה'   16:00-19:00  9:00-14:00     
        יום ו'  9:00-14:00
גוגל +
מחירים מפתיעים למי שמגיע
וחנייה בשפע במשך כל שעות היום.

ט.ל.ח,                    התמונות להמחשה בלבד                      אין כפל מבצעים