לחיפוש מתקדם »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

מסוקים על שלט רחוק

מסוקים על שלט רחוק הם תחביב נפוץ מאוד בקרב ילדים, וגם מבוגרים שנשארו ילדים בנפשם. המון אנשים מטיסים ברחבי השמים מסוקים על שלט רחוק, התחביב מאתגר ומשפר יכולות רבות אצלנו ומעלה את רמת הכישורים השונים באדם. מסוקים על שלט רחוק ניתן להטיס גם בבית לא רק בחוץ. בדרך כלל מטיסים מסוקים על שלט רחוק כשאין רוח בחוץ ויש יום יפה, כיוון שהרוח יכולה לשלוט על יציבות המסוק בשמיים ואז אנו נתקשה בלשלוט עליו יותר מהרוח. מסוקים על שלט רחוק יכולים לטוס בערך עד 15 דק', כמובן שתלוי באיכות המסוקים ובמנועיהם. כדי להטיס מסוקים על שלט רחוק, יש להטעין את הסוללה שלהם עד 45 דקות.

מסוקים על שלט רחוק, דומים מאוד להטסת טיסנים, או להסעת מכוניות על שלט, וכל המכשירים שנשלטים באמצעות שלט רחוק. כל אלו ניתן להשיג בחנויות מחשוב ותחביבי שלט. בחנויות אלו ישנם סוגים רבים ולפיכך גם המחירים שלהם משתנים בהתאם. אם אנו רק מתחילים בתחום זה, מומלץ לקנות מסוקים על שלט רחוק פשוטים יותר, ולאט לאט עם הלמידה לעלות ברמה. אם אנו כבר יודעים רבות בתחום, ומטיסים מסוקים על שלט רחוק מזה זמןרב, ניתן לקנות לעצמנו משהו איכותי יותר מהאחרים שרכשנו קודם לכן.

בדרך כלל כשאנו מרוצים מחנות מסוימת, נחזור לרכוש בה, אך ניתן לגוון ולמצוא דגמים חדשים של מסוקים על שלט רחוק.

מסוקים על שלט רחוק, הם חווית טיסה אחרת . בשניהם אומנם שולטים מהקרקע באוויר, אך חווית הטיסה של שניהם שונה. טיסנים יותר מהירים, חדים, יותר יציבים ברוח, לעומת מסוקים על שלט רחוק. אך גם מסוקים על שלט רחוק מפיקים טיסה חווייתית, אתגרית, ומשפרים את השליטה ביציבות.

 הם תחביב טוב תחביב כייפי, ילדים רבים משחקים בהם, ומשקיעים מזמנם וכספם בתחום תחביבי השלט רחוק גם ההורים נוטים לתמוך בהם באהבתם לתחביב זה, רבים מהילדים שאוהבים תחביב זה נוטים לרצות גם להתגייס לחיל האוויר בצבא, מהרצון לנסות להטיס במציאות, ולהרגיש את זה מקרוב, ולא מרחוק עם השלט.


פתח תקווה, זבלודוביץ' 5 קריית אלון (פג'ה)  | טל': 03-9033395/7  fly.dor@gmail.com
(שכונת קריית אלון נמצאת על כביש 40 בין צומת סגולה לצומת סירקין)

שעות הפעילות  : ימים
א'-ה'   16:00-19:00  9:00-14:00     
        יום ו'  9:00-14:00
גוגל +
מחירים מפתיעים למי שמגיע
וחנייה בשפע במשך כל שעות היום.

ט.ל.ח,                    התמונות להמחשה בלבד                      אין כפל מבצעים