טיסנים על שלט

טיסנים על שלט בעצם נשלטים על ידי אדם הלוחץ על השלט וכך נעים לפי הכיוון שהאדם השולט בשלט רוצה. טיסנים על שלט הם טיסנים מבוקשים מאוד בחנויות טיסנים, היות והם קלים לניווט ולשימוש, גם לאלו שזהו תחביב בעיניהם וגם לאלו שיותר רציניים. טיסנים על שלט, עובדים בדרך בה הסטיקים הקיימים בשלט מזיזים את הטיסן.

הסטיקים בשלט קשורים למהירות הטיסה וההיגוי, על מיקום הטיסן בשמיים, צלילה ופניות ימינה או שמאלה. אם התחום חדש לנו ואנו מתעניינים בו ניתן לקבל הדרכה אישית לגבי הטסת טיסנים על שלט וסוגים שונים אחרים של טיסנים. 

ניתן לראות בימים בהם מזג האוויר יפה, ובחוץ נעים לטייל, המון אנשים המטיסים טיסנים על שלט. עולם הטיסנים מתאים לכל מחפשי האתגרים, הוא משלב בתוכו מגוון רחב של פעילויות. תחביב הטיסנים הוא בעל תחומי לימוד רבים כגון, מכונאות אווירודינמיקה, מטארולוגיה, גרפיקה, כימיה, שרטוט וכו'. טיסנים על שלט, הם בעצם משחק מהנה, היות ואנו שולטים על מטוס קטן, שאין בו טייס, היות והטייס על הקרקע.

טיסנים על שלט נותנים לנו את האפשרות להטיס אותם במרחב הפתוח ללא כל בעיה, אם בפארקים, אצטדיונים. טיסנים על שלט, מאפשרים את הישארות הידיים נקיות מדלק וחומרים נוספים המאפיינים טיסני דלק. טיסנים על שלט ידועים גם כשקטים ולא מרעישים כמו טיסני דלק, וכמובן שאנשים מעדיפים לחיצות כפתור ושליטה בשלט, דבר שגם מתאים יותר לילדים. 

טיסנים על שלט הם קלים לשימוש ונוחים יותר לשימוש, המון אנשים מטיסים טיסנים על שלט במרחבים הקיימים במקומות שונים בארץ. אנשים שבדרך כלל מטיסים טיסנים על שלט הם מגיל 7 ומעלה, לרוב התחביב נמצא אצל בני 30-60 ומידי שנה מתקיימות תחרויות בין הטיסנים. הטיסנים מפתחים טכניקות רבות אצלנו, מוטוריקה, סדר וארגון, סקרנות, חשיבה, הכנה למקצועות התעופה בצבא ועוד המון תכונות חיוביות.

גם האתגר שבתחביב עוזרים לנו להשתפר אט אט עם הזמן גם אם איננו יודעים בהתחלה דבר עליו. ישנם חוגים רבים המלמדים על המראתם של  ההטסה עצמה והנחיתה של , אליהם ניתן להירשם וללמוד