בלוגים

מסוקים על שלט - חוויה בלתי רגילה

 

אין ספק שאם אתם מחפשים מתנה מגניבה עבור הילד שלכם, מסוק על שלט רחוק הינה אופציה

מצוינת עבורכם. היתרון במתנה זו היא היכולת לפתח אצל הילד תחביב אמיתי ומעניין אשר יכול לפתח אצלו סקרנות בריאה ולפתח יכולות של ריכוז, אלתור, עמידה במצבי לחץ וכו'. מקרה שקרה לא מזמן באחד מבתי הספר בארץ, חשף מקרה מהמם של ילד דחוי ללא הרבה חברים שהטיס רחפן להנאתו בהפסקה ומיד באורח פלא רבים מילדי הכיתה התכנסו לידו והתפעלו מכישורי ההטסה שלו ואף ביקשו ממנו להצטרף לחוויה מה שגרם לו להעלאת הערך העצמי שלו בעיני עצמו ובעיני החברים שלא שמו לב כל כך לקיומו.

סדרת משחקים חכמים לילדים

פיתוח המחשבה עבור הילדים

אין ספק כי הילדים של היום אינם הילדים של פעם. במה בא לידי ביטוי האמרה? הילדים שלם היום סובלים מסף גירוי נמוך במיוחד כאשר הם מגיבים במהירות רבה לאפליקציות שונות ומשחקי מחשב אשר אינם תורמים להתפתחות שלהם. מרבית המשחקים המיועדים כיום לציבור הילדים אינם  מפתחים אצלם כישורים שונים אלא בנויים על סיפוק מהיר בלבד ללא כך חשיבה יצירתית. 

איזו מתנה תוכל לשמח את הנכדים שלכם?

איזה סבא וסבתא לא היו רוצים לעשות הכול כדי להיות סבים מושלמים? ומי לא היה רוצה להיכנס לבית של הנכדים שלו ולראות אותם עוזבים הכול ורצים לזרועותיו? עם זאת, חשוב להבין שהקשר הזה הוא משהו שצריך לעבוד עליו בצורה עקבית לאורך השנים ובין היתר זה קשור גם לשאלה איזו תשומת לב תיתנו לנכדים שלכם. האם אתם רוצים רק לדבר איתם בטלפון פעם בכמה שבועות? או שאולי אתם רוצים לראות אותם בכל שבוע וגם לקנות להם מידי פעם מתנות משמחות? אומנם זה נכון שאתם לא באמת חייבים לפנק את הנכדים שלכם בכל יום מחדש כדי לזכות באהבתם, אך האם לא כדאי יהיה מידי פעם לקנות להם משהו קטן שישמח אותם?

מתנה שכל ילד ישמח לקבל מהוריו

הרבה הורים מוצאים את עצמם מתמודדים עם דילמה: מה בדיוק לקנות לילדים מתנה ליום ההולדת. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על השאלה הזאת וכדאי לדעת שאין תשובה אחת נכונה. השאלה היא לא רק מה לקנות אלא מה באמת הילד יוכל לאהוב ובמה הוא יעשה שימוש שבאמת יעשיר אותו. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים לגבי הסוגיה הזאת וכדאי לדעת שכמובן שאין תשובה אחת נכונה. זה מאוד תלוי בגיל של הילד, בשאלה מה הוא אוהב לעשות ואיזה סוג של משחקים יוכלו לגרום לו אושר. אם גם אתם מרגישים אבודים ולא יודעים באיזה סגנון של הפתעה כדאי לבחור, אנחנו מציעים לכם לחשוב על האופציה של טיסן מאיכות טובה. 

טיסנים – תחביב מיוחד ומעניין לכל הגילאים

תחביב של הטסת טיסנים הוא תחביב מיוחד שאינו נפוץ במיוחד וזה מה שעושה אותו למעניין. הוא משלב בתוכו יסודות מדעיים והטסת טיסנים כרוכה בהרבה חשיבה ותכנון מה שהופך את התחביב למרתק במיוחד ומומלץ מאוד לצורך פיתוח החשיבה בכל הגילאים. חלק גדול מהטסת הטיסנים הוא הרכבתם. טיסנים שונים מגיעים בדרגות שונות של בנייה.